Киянки зупинили шкуродера

Киянки зупинили шкуродера

У Києві спіймали на гарячому шкуродер, який мучив кішку, повідомляє зоозахисниця Світлана Лаврикова на своїй сторінці на Facebook.

Відео знущання над твариною знімала дівчина з даху сусідньої багатоповерхівки. Вона побажала не розголошувати свого імені.

Мучитель прив’язав тварину за шию і лапи дротом, і бив шлангами і палицями. Є відео записи цих звірств, які передані в поліцію.

Сам шкуродер,  якого, відповідно до паспорту, звуть Кияниця Дмитро Юрійович, на камеру розповів, що це нормальне явище, себе винуватим не вважає і не може зрозуміти, що в цьому поганого, оскільки таким чином виховував свою кішку. Також він поділився, що дружина в курсі його дій.

За словами Світлани, кішечку, якій близько 8-9 місяців, вона забрала і передала на стаціонар до лікарні. У тварини перелом ребер і тазу, множинні удари і гематома голови. Проводиться лікування.

Активістка зазначає, що на місце інциденту прибула поліція, а також було зафіксовано все, що відбувається на фото і відео.

— Вважаю, що кияни не повинні закривати очі на цього морального виродка і його дії!, — обурюється Світлана Лаврикова.загрузка...

Читайте також