У столиці хлопчик провалився у вентиляційну шахту та зламав ногу

У столиці хлопчик провалився у вентиляційну шахту та зламав ногу

У вентиляційну шахту будівлі харчоблоку Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини по пр. Г. Сталінграду, 16 в Оболонському районі провалилася дитина.

Повідомлення про надзвичайну подію надійшло в оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС України в Києві 18 квітня о 19:09. На місце виклику одразу виїхало чергове відділення 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Як виявилося, хлопчик провалився в результаті обвалу люка вентиляційної шахти на даху будівлі харчоблоку, на яку він разом зі своїми друзями заліз по пожежній драбині.

Рятувальники ліквідували загрозу обвалу будівельних конструкцій (цегли) у вентиляційну шахту, в якій перебував хлопчик. За допомогою штурмової драбини та драбини-палки рятувальники спустилися до потерпілого і, використовуючи рятувальну мотузку, обережно дістали дитину.

Бійці служби порятунку «101» передали хлопчика бригаді швидкої допомоги з наступною госпіталізацією в спеціалізованій дитячій лікарні «Охматдит» з попереднім діагнозом – перелом нижньої правої кінцівки.загрузка...

Читайте також

Коментарі