СБУ долучилася до підготовки «прямої лінії» ватажка Захарченка

СБУ долучилася до підготовки «прямої лінії» ватажка Захарченка

Служба безпеки своєрідно долучилась до підготовки анонсованої терористами «прямої лінії» ватажка «ДНР» Захарченка з мешканцями Харківщини.

Речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська розповіла про те, як спецслужба вирішила допомогти із підготовкою «прямої лінії» ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченка із мешканцями Харківщини.

— СБУ приємно потішила ініціатива піар асів Сашка Захарченка провести онлайн-конференцію з мешканцями Харківщини. Для людини, яка намагається контролювати лише декілька вулиць у Донецьку, потуги вийти на рівень міжрайонної політики – це дійсно вчинок. Механізм проведення конференції простий, як совкова лопата. Все розплановано завчасно, від кількості вдячних відгуків від поціновувачів «генія новоросійської політики» до прямих закликів в’їхати на танку до Харкова. І не важливо, що танкові двигуни подільники давно розікрали, а на набої і снаряди слід чекати тижнями, молячись на «російські гумконвої». Для ідеологів московської пропаганди факти не важливі, — сказала вона.

Саме тому Служба безпеки вирішила допомогти Захарченку справді поспілкуватися з харків’янами.

По-перше, чому б не допомогти людині, яка бажає дізнатися гірку правду про себе. І, по-друге, – у нас є професійний інтерес до проросійськи налаштованих громадян України, – зазначили у СБУ.

Тому працівники спецслужби створили дзеркало сторінки онлайн-конференції і надіслали її усім адміністраторам проросійських та нейтрально налаштованих груп у соціальних мережах. Таким чином вдалось максимально охопити прибічників «русского міра», які активно користуються Інтернет-ресурсами.

Однак результат виявився вражаючим для СБУ.

СБ України отримала близько трьох тисяч запитань і коментарів. Переважна більшість (понад 98 відсотків) дуже нецензурно висловлюється як про «ДНР/ЛНР», так і про Олександра Захарченка. І ЦЕ ВИКЛЮЧНО ВІДВІДУВАЧІ ПРОРОСІЙСЬКИХ СТОРІНОК. І ЛИШЕ З ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ! — пише Олена Гітлянська.

Читайте також:  Активісти обурені: Одеські міліціонери перевозять пральні машинки службовими автівками



загрузка...

Читайте також

Коментарі