Особи, причетні до зникнення хлопця з BlaBlaCar, є представниками «Правого сектору» - Москаль

 Особи, яких розшукують у зв’язку зі зникненням Тараса Познякова з BlaBlaCar, є представниками «Правого сектору». По це заявив голова ОДА Геннадій Москаль.

– Якщо точніше, то вони входили в «спецпідрозділ» «Сонечко», який брав участь у стрілянині в Мукачеві 11 липня минулого року. Один із них – громадянин Росії Луан Кінгісепп (позивний Лука), а другий – Дмитро Голуб (позивний Тоф), мешканець Чернівецької області. Теперішній злочин є фактично відлунням Мукачівських подій, а також прямим результатом бездіяльності правоохоронних органів, які не захотіли затримати й притягнути до кримінальної відповідальності фейкового комбата Романа Стойку (позивний Чесний), хоча всім відомо його місцезнаходження. І не розшукують інших представників «Правого сектору», що причетні до стрілянини в Мукачеві. Безкарність злочинців і бездіяльність правоохоронних органів породжує нові злочини – це давно всім відома аксіома, - вважає Москаль.

Як відомо, зниклий Тарас Позняков є помічником судді у Львові та їхав у Київ по важливій справі. Сьогодні було опубліковано найсвіжіше відео з камер спостереження на одній з АЗС на Київщині, куди він заїхав з попутниками,  яких взяв через BlaBlaCar.

Рекомендуємо прочитати

Закончится ли война на Донбассе в этом году

Власть Украины пытается навязать обществу мнение, что принятие закона о реинтеграции оккупированных территорий безальтернативное....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве пройдет юбилейный ГОГОЛЬfest

В этом году под события ГОГОЛЬfest будут задействованы 3 локации: ВДНХ (просп....