«Картка киянина» допоможе батькам слідкувати за своєю дитиною

«Картка киянина» допоможе батькам слідкувати за своєю дитиною

З 1 червня в рамках проекту «Картка киянина» у столиці запрацює тестова версія програми «Батьківська плата». Про це під час прес-конференції 19 квітня заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, повідомляє сайт міської влади.

— З карткою ви зможете не лише сплатити за харчування дитини, але й прослідкувати історію нарахувань, — сказав чиновник.

У «пілоті» братимуть участь два управління освіти – Оболонського та Шевченківського районів, а вже з 1 серпня його планують запустити в усіх школах міста.

— У майбутньому за допомогою картки ми хочемо отримувати повний звіт: коли дитина зайшла до школи, коли і що вона купували, коли, наприклад, скористалася метрополітеном. Це має бути повноцінний облік, адже це буде реальна допомога батькам, які піклуються передусім про безпеку своїх дітей, – додав Пліс.

Ще одним нововведенням стане співпраця з ДАІ – через «Картку киянина» можна буде перевіряти онлайн наявність штрафів, сплачувати їх, а також переконуватися, що вони дійсно погашені.

Як відомо, наразі «Карткою киянина» можна сплатити за комунальні послуги без комісії. Пільговики можуть використовувати її для безоплатного проїзду в метро.

Читайте також: У столичному дитсадку отруїлись 6 малюківзагрузка...

Читайте також

Коментарі