Хто кришує закриття справи проти Юри Єнакієвського?

Моє листування з ГПУ щодо кримінальної справи проти Юрія Іванющенка-Єнакієвського скоро можна видати окремою книгою. На кожному етапі затухання справи реагую зверненнями і навіть у відповідях ГПУ уже мені відверто натякають, що я втручаюсь у досудове розслідування. Хоча я переслідую одну мету - не дати Єнакієвському уникнути правосуддя.

Трішки сухої юридичної схоластики.

Ухвалою Солом’янського районного суду м. Києва за матеріалами справи кримінального провадження №42015000000000207 вбачається, що не було прийнято жодного процесуального рішення, що є порушенням прав громадянина Іванющенка Ю.В., якого підозрюють у вчиненні злочину, обмежено в пересуванні, щодо рухомого та нерухомого майна якого прийнято рішення про накладення арешту. Як було встановлено судом , у зв'язку із неналежним здійсненням своїх обов'язків , прокурор, який здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні (тобто, заступник Генерального прокурора України державний радник юстиції Столярчук Ю.В.), не забезпечив швидке, повне та неупереджене розслідування вказаного кримінального правопорушення. Тобто, чинною судовою ухвалою, проголошеною іменем України, встановлено факт незаконної бездіяльності та неналежного виконання своїх обов’язків заступником Генерального прокурора України Столярчуком Ю.В. Внаслідок такої незаконної бездіяльності кримінальну справу по розслідуванню особливо тяжких злочинів (крадіжка «Кіотських» мільйонів) щодо підозрюваногоодіозного кримінального авторитету часів Януковича судом зобов’язано закрити .

Ухвалою апеляційного суду було відмовлено у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою прокурора. Тобто, прокуратура не спромоглась належним чином оскаржити в апеляції закриття справи.

Вищий спеціалізований суд спочатку вказав на недоліки касаційної скарги Генеральної прокуратури, проте зрештою прийняв її до розгляду (після усунення недоліків).

Чи буде зрештою скасовано ухвалу суду про закриття справи - покаже час. Наразі Гернеральна прокуратура стверджує, що справа не закрита і розслідується. Однак, цілком очевидними для мене є висновки суду першої інстанції - прокуратура взагалі не розслідувала справу протягом року, що надало можливість ставити питання про ї закриття.

Як мені було офіційно повідомлено листом Генеральної прокуратури України, моє звернення щодо неналежного розслідування кримінальної справи № 42015000000000207щодо підозрюваного Ю.В. Іванющенка має бути розглянуто у 30-денний строк із моменту його отримання Генеральною прокуратурою України.

Указаний строк спливає 20 квітня, себто на днях.

Що ж, чекаю на оцінку Генеральною прокуратурою діяльності заступника генерального прокурора Ю.В.Столярчука та, можливо, інших прокурорів щодо забезпечення розслідування цієї резонансної справи.

Звертався я і в АП, і в НАБУ і в СБУ і в інші страшні абревіатури. Коли звернення залишаться без розгляду будемо діяти, як ‪#‎вільнілюди‬ - самостійно встановлюватимемо щакон і справедливість на власній землі. Сподіваюсь, справу не буде остатночно закрито, а винні в її затягуванні та "зливані" справи проти Єнакієвського будуть притягнути до відповідальності. Ми не можемо пробачити Іванющенку вбивств наших хлопців на Майдані, ми не можемо толерувати "бізнесменів" з ГПУ, які дозволяють бандиту уникнути покарання. Очевидно, "криша" Юри знаходиться вище чим в ГПУ, але доберемось і туди.

автор: Андрій Левус

Рекомендуємо прочитати

На Київщині жінка потрапила під потяг

У Київській області на переїзді станції Тарасівка пасажирський потяг на смерть збив жінку, яка не відреагувала на звуковий сигнал машиніста....

Це може бути цікавим

​Звезды «Игры престолов» обручились

30-летний Кит Харингтон (Kit Harington) и 30-летняя Роуз Лесли (Rose Leslie) познакомились на съемочной площадке сериала «Игра престолов», где играли влюбленных друг в друга «оди....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Восени ціни на продукти можуть вирости вдвічі

Вже осінню ціни на більшість продуктів харчування можуть різко зрости....