Депутати "подарували" Київміськбуду 10,4 мільйонів гривень

З другої спроби депутати Київради проголосували за звільнення ПАТ «ХК Київміськбуд» від пайового внеску на суму 10,4 млн. грн. Рішення було прийняте 61 голосом, з перевагою в 1 голос, під час сесії Київради у четвер, 14 квітня. При цьому, вирішальний голос дав директор адміністративно-господарського департаменту Київміськбуду – Юрій Зубко. Участь у цьому голосування особи з конфліктом інтересів є грубим порушенням ст. 172 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це повідомила прес-служба київської "Самопомочі".

За її інформацією  подарунок у 10,4 млн. грн. Київміськбуд отримав за будівництво мереж та об'єктів в 2007, 2010-2011 роках, що жодним чином не стосується об'єкту, за яким відбувається звільнення.

Депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Андрій Осадчук також відзначив, що вперше за час каденції було три добровільні заяви від депутатів про наявність конфлікту інтересів щодо питань порядку денного, що були підтримані щирими і бурхливими оплесками залу.

 - Цікаво, як на цей задокументований стенограмою засідання Київради факт прямого порушення Закону України «Про запобігання корупції» відреагує, як мінімум, Управління запобігання корупції Київради, яке тільки минулого тижня організувавши антикорупційну лекцію в колонній залі міськради та клялося присутнім у вірності антикорупційному закону і невідворотності покарання для депутатів? Чекаємо на реакцію. Але головне, що Київрада змінюється на краще, – додав Осадчук.

 - Подібні схеми і маса інших маніпуляцій категорично ламаються новим «Порядком пайової участі», що був розроблений спільно з експертами Центру економічної стратегії, Реанімаційного Пакету Реформ і Easy Business. Порядок вже зареєстрований у Київраді. Дуже сподіваємося, що, незважаючи на окремі кулуарні зацікавленості, прозорі процедури візьмуть верх в інтересах Києва і киян, – зазначила Ольга Балицька, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді.

Рекомендуємо прочитати

В "ЛНР" на растяжках подорвалось пятеро гражданских

За три дня в "ЛНР" на растяжках, установленных в общественных местах подорвалось пятеро гражданских, двое из них погибли....

Це може бути цікавим

Состав жюри WEGAME Awards пополнился новыми участниками!

8-9 апреля в рамках фестиваля WEGAME 3....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Оккупанты разместили десятки новейших танков на границе с Украиной

Запись этого, сделанная журналистами Reuters, появилась в сети Youtube....