"Подих у Чорнобилі": У Києві відкриється унікальна фотовиставка

19 квітня в просторі Щербенко Арт Центрі відкриється проект «Подих у Чорнобилі» фотографа з Республіки Корея Сонгте Джонга (Dr. Sungtae Jung). Виставка присвячена тридцятій роковині катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Автор проекту – Сонгте Джонг – приїхав до Прип’яті з метою здійснити художнє дослідження як ситуації сумнозвісного міста та його мешканців, так і катастрофи в цілому, її наслідків та слідів: «Це незвичайне місто вабило мене, тягнуло до себе спогадами з глибин моєї підсвідомості впродовж тридцяти років. І ось я вдихаю їх на сірому кордоні соціального життя, відмовившись від свого відокремленого існування».

«У проекті «Подих у Чорнобилі» Сонгте Джонг представив власну фото-історію про наш спільний трагедійне минуле, доторкнувшись до доль конкретних людей, які покинули рідний дім та… повернулися назад. Ця історія про життя, смерть і ту тонку грань, що їх об’єднує. Ця історія тривалістю у тридцять років: історія без сюжету та динаміки, але, тим самим, ще більш вражаюча. У двох серіях світлин – «Прип’ять» (фотознімки закинутих палат, коридорів, кімнат) та «Самосели» (фотопортрети літніх людей, які повернулися у рідні їм будинки доживати останні дні) – час ніби зупинився. Але саме так ми розуміємо, що час не щадить нічого та нікого» (Марина Щербенко, куратор проекту).

21 квітня, о 19:00 відбудеться презентація каталогу "Подих у Чорнобилі" в рамках VI Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" у залі "Гестальта" (Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12).

Виставка «Подих у Чорнобилі» триватиме до 7 травня включно.

Проект здійснено за підтримки Організації Green Cross Україна та Ассоціації Дружби з Україною Республіки Корея.

Рекомендуємо прочитати

Мінфін анонсував масштабну реформу ДФС

Міністерство фінансів і Державна фіскальна служба(ДФС) починають проект з комплексного реформування ДФС....

Це може бути цікавим

Российских туристов поймали в отеле с двумя чемоданами "награбленного"

Пара из Сургута попыталась увезти домой награбленные в одном из отелей Алании предметы гигиены, одежду и алкоголь....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Украину идет адская жара

Будет жарко, но в некоторых регионах пройдут кратковременные дожди....