Луганські терористи готуються до наступу на Великдень

Луганські терористи готуються до наступу на Великдень

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа», на тимчасово окупованій території Луганської області зафіксована активність підрозділів «Народної міліції ЛНР» та регулярних частин ЗС РФ, що не пов’язана з проведенням планової ротації.

Про це повідомив Дмитро Снєгирьов.

Зокрема, за його словами, така активність та скупчення техніки і живої сили окупантів спостерігається неподалік від м. Щастя, в районі с.Веселеньке, в безпосередній близькості до лінії зіткнення.

 — 0 7.30 було зафіксовано прибуття в місця постійної дислокації бойовиків в районі с.Веселеньке 2 БМП, автомобіля Газ- 66 з живою силою та тентованого автомобіля Урал з БК, — зауважив він.

Передислокацію важкої бронетехніки та живої сили бойовики пояснюють відповіддю на аналогічні дії з боку ЗСУ. Серед бойовиків активно поширюють чутки про те, що українська армія планує наступальну операцію на Великдень.

Як повідомлялося раніше, офіційний представник «Народної міліції ЛНР» майор А.Марочко заявив, що українська сторона перекидає до лінії зіткнення підрозділи «Правого Сектору» та батальйону «Донбас».загрузка...

Читайте також

Коментарі