Християни обговорили духовну шкоду йоги, гомеопатії, айкідо і Гаррі Поттера

Католики та православні обговорювали "приховане" зло в поп-культурі, а також шкоду йоги, гомеопатії та айкідо.

Про це повідомляє сайт Релігія в Україні.

Семінар під назвою «Виховувати по-християнськи» відбувся 8 квітня в навчально-виховному комплексі «Нарнія» в Одесі, єдиній римсько-католицькій школі в Україні, зазначає ресурс.

Семінар покликаний відповісти на актуальні проблеми, пов'язані з процесом формуванням молодої особистості. В цьому році було звернуто увагу на проблему окультизму.

Представники як Католицької, так і Православної Церков, а також публіцист з Польщі, лікар і вчитель, що брали участь в семінарі, міркували над питаннями: "Чому християнин не повинен займатися йогою? Наскільки гомеопатичні ліки несуть в собі духовну загрозу? Які ігри, книги і фільми можемо назвати окультними? Чому заняття з айкідо - це токсична загроза для душі? Які капкани приготував злий дух в інтернеті і в комп'ютерних іграх? Чому краще не читати «Гаррі Поттера»"?.

Почесний патронат над семінаром здійснює Генеральне консульство Республіки Польща в Одесі. У вступному слові генеральний консул Даріуш Шевчик зазначив, що без здорової духовності не буде здоровою українського народу.

Греко-католицькі священики о. Ігор Тарас і о. Володимир Ждан представили біблійний генезис сатанізму, а також окультні мотиви в комп'ютерних іграх і фільмах для дітей. Вони розповідали про те, як окультні речі і символи маскуються, щоб сховатися, а люди це використовують як захист (як приклади називалися червона нитка, оберіг, шпильки, ляльки-мотанки, п'ятикутна зірка, покемони, Монстр Хай і т.д.) .

Католики і православні також обговорили в Одесі духовну шкоди йоги, гомеопатії, айкідо і Гаррі Поттера. Протоіерей Ілля Тетерько, звернув увагу на те, що більшість вірян підходять до молитви, до таїнств, ікон, реліквій і т. д. як до магічних речей, забуваючи, що вони допомагають "тільки силою самого Бога".

Монахиня і одночасно лікар-хірург Світлана Гумінська підкреслила небезпеки, пов'язані з нетрадиційною медициною, особливо з гомеопатією, а Роберт Текелі з Польщі (займається вивченням духовних загроз і маніпуляцій особистістю) показував присутність окультизму в деяких явищах сучасної культури:

Є два шляхи пізнання світу: розум і віра. Поп-культура являє зло як щось хороше ... Щоб не піддатися впливу зла, ми повинні жити в глибокому союзі з Богом. ми можемо йти вперед, коли в одній руці маємо віру, а у другий науку, — сказав він.

учасники семінару вважають, що небезпека «прихована» в деяких явищах самої культури: іноді це спорт, медицина, наука або звичайні ігри.

Читайте також: Московський патріархат вирішив захистити Україну від гей-парадів

Рекомендуємо прочитати

МИД Украины выразил протест из-за визита Путина в Крым

Министерство иностранных дел Украины направило в российский МИД ноту протеста в связи с визитом президента России Владимира Путина в Крым....

Це може бути цікавим

Путин прибыл в аннексированный Крым

Президент России Владимир Путин прибыл с визитом в международный детский центр "Артек", что в оккупированном Россией Крыму....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Нардепи припиняють голодування під АП

Нардепи від "Самопомочі" Олег Березюк і Тарас Пастух припиняють голодування під Адміністрацією президента....