Політика Російської Федерації на міжнародній арені демонструє, що Москва не зацікавлена в стабільності у світі. Таку думку в ході 9-го Київського Безпекового Форуму висловив Головний директор з прав і свобод людини Інституту МакКейна Девід Кремер.

«Росія погіршила ситуацію в Сирії через блокування резолюції ООН, через підтримку Асада, через військове втручання, вона посилила потік біженців… Вона намагається дестабілізувати ситуацію в вашій країні. Вона не зацікавлена в стабільності як явищі», — наголосив Девід Кремер.

На його думку, Росія переступила через усі норми і правила міжнародної поведінки, встановлені у світі після завершення Холодної війни. «Коли вона вторглася на територію України, ці принципи були знехтувані. Це представляє собою загрозу», — наголосив він.

Девід Кремер також нагадав, що Росія продемонструвала агресію не лише щодо України, але й щодо Естонії, Молдови і Грузії. Представник Інституту МакКейна вважає, що така агресія пов’язана з авторитарним режимом, який існує в РФ, і небажанням допустити посилення демократизації сусідніх країн.загрузка...

Читайте також

Коментарі