В Україні створили електробайк, який розганяється до 95 км/г

В Україні створили електробайк, який розганяється до 95 км/г

Український стартап з кур’єрської доставки DelFast зібрав свою версію електробайка. Він вміє довго їздити на одному заряді, а розганяється до 95 км/г.

Як розповів  засновник стартапу Данило Тонкопій, це повністю своя розробка, пише AIN.UA.

— Як Тесла, яка на рамі Lotus повністю збирає свою модель, ми не беремо базову модель, тільки раму. Купуємо вилку і амортизатори, батарейки, електроніку, мотор і т.д. і збираємо свій варіант, — говорить він. Все це підбиралось дослідним шляхом.

Середня швидкість байка — до 70 км/г, є можливість розгону до 95 км/г, пробіг на одній зарядці — повних 60 км . Зараз одна зібрана модель використовується для кур’єрської доставки, але в майбутньому їх число планується збільшити — як для власної доставки, так і для продажу (акційна вартість $ 6700, для широкого продажу — $ 7500.). Проект планують вивести на Kickstarter.

В основному пробіг на одній зарядці для подібних моделей становить від 45 до 55 км при швидкості руху в 60-70 км/г. Але, за словами авторів, моделі цей байк днями проїхав більше 55 км на одній зарядці при швидкості 75 км/г.загрузка...

Читайте також