У «ДНР» почастішали випадки вбивств бойовиками мирного населення, — ІС

У «ДНР» почастішали випадки вбивств бойовиками мирного населення, — ІС

На окупованій бойовиками території Донбасу останнім часом почастішали факти вбивств мирного населення бойовиками — в основному, на побутовому ґрунті, у стані алкогольного сп’яніння. Про це з посиланням на дані «МГБ ДНР» повідомляє лідер групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук у Facebook.

Як зазначається, за вказівкою лідера ДНР Олександра Захарченка, «МВС ДНР» і «МГБ ДНР» зобов’язані вживати заходів щодо приховання інформації про подібні випадки з метою запобігання суспільного резонансу.

Водночас на території ДНР спостерігається зростання соціальної напруги серед працівників промислових підприємств за хронічних невиплат заробітної плати і скорочень. На підприємстві «Орджонікідзевугілля» (М.єнакієве) та шахті «Вуглегірська» (Вуглегірськ) заборгованість по зарплаті становить 119 мільйонів рублів (з нарахуваннями), або 84 мільйон 404 тисячі (без нарахувань).

Як повідомляють в ІС, у н. п. Докучаєвськ на ВАТ «ДФДК» (Докучаєвський флюсодоломітний комбінат) планується скорочення 600 робочих місць. У Донецьку 27 підприємств або повністю зупинили, або істотно скоротили свою діяльність, що призвело до значного скорочення робочих місць (зокрема, філія Центральна збагачувальна фабрика «Чумаківська», ВАТ «Енергоімпекс», ВАТ «ПО ТК — Донбас», Донецька картонно паперова фабрика ТОВ «Донецьк-Вторма», ТОВ «Деревообробний комбінат Агатіс» та ін).

За даними ІС, ДНР у черговий раз набирає обертів істерія з приводу «Правого сектора». Навіть у внутрішніх зведеннях штабів відразу декількох бригад «1-го АК» з’явилися повідомлення про міфічних «бригадах ПС», які готуються до наступу за підтримки ЗСУ, а так звана «військова розвідка ДНР» рапортує про появу підрозділів «Правого сектора» відразу на множині ділянок – під Маріуполем, Горлівкою, на захід від Донецька й ін.

Виходячи з інформації «ДНР», загальна кількість бійців «Правого сектора» вже як мінімум перевищує армійський корпус, що яскраво характеризує професійний рівень так званої «військової розвідки» бойовиків, – йдеться в повідомленні.загрузка...

Читайте також