Діяльність уряду не зміниться, а соціальна криза поглиблюватиметься — Чемерис

Діяльність уряду не зміниться, а соціальна криза поглиблюватиметься — Чемерис

Зміна прем’єр-міністра та складу Кабміну не вплине на головний напрямок діяльність уряду. Про це на своїй сторінці в Facebook пише відомий правозахисник, активіст Соціального руху Володимир Чемерис. 

— Те, що в діяльності уряду нічого не зміниться із зміною прізвища прем’єра з «Яценюк» на подібне «Гройсман», видно не лише з того, що у «новому» уряді 9 з 22 міністрів і віциків залишились із «старого». А й з того, що Гройсман, представляючи свою програму, проголосив, що триватиме тотальна приватизація і права політика «ринкових реформ». Отже, соціальна криза тільки поглиблюватиметься, — зазначає активіст. 

ЗА його словами, ніяких інших змін, окрім «пересажування з крісла в крісло в межах однієї зали, з цією європейською кааліцією та європейською опозицією чекати безглуздо».

— Чи допоможуть щось змінити перевибори Ради і президента, коли «проєвропейські» олігархи знову спрямують на вибори свої фронти, блоки, помочі та радикалів? Я чомусь думаю, що ні… Треба щось серйозніше, ніж вибори, — вважає Чемерис.

Читайте також: Призначення Гройсмана посилить соціальну напругу — активістзагрузка...

Читайте також