Організатор «Еліти-Центру» вийшов на волю, не сплативши мільйонної застави

Організатор «Еліти-Центру» вийшов на волю, не сплативши мільйонної застави

Організатора афери «Еліта-Центр» Олександра Шахова (Волконського) відпустили на волю без внесення застави.

Про це заявив адвокат потерпілих Артем Середа, повідомляють «Вести».

 — Сьогодні перше засідання, коли він на волі. Суд дав йому 5 днів на внесення застави. З огляду на вихідні — до наступного понеділка, — сказав Середа.

Суд не мав права застосувати до нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, вважає адвокат.

 — Спочатку вноситься застава, потім людини відпускають, а у нас навпаки. Я думаю, що застава була формальністю. На момент винесення рішення суду у нього не було місця проживання. Тому формально суд не міг до нього застосувати домашній арешт. Сьогодні його адвокати подали заяву, де вказується місце проживання. Можливо, на підставі договору оренди. І тепер формально суд може застосувати до нього домашній арешт, — сказав він.

Справа може затягнутися ще на три роки, зауважив Середа. Окрім того, розповів, що шукані інвестори можуть отримати свої гроші тільки від Волконського.

 — Буквально півроку тому скасували норму, яка передбачала повернення коштів від держави потерпілим в подібних ситуаціях. Це означає, що кошти повинен повертати безпосередньо Шахов. Крім як від нього, ніхто нічого не отримає, — сказав він.

Нагадаємо, Подільський райсуд Києва змінив запобіжний захід організатору афери «Еліта-центру» Олександру Волконському (Шахову). Його відпустили під заставу в 384 млн грн. Генеральна прокуратура має намір подати апеляцію на це рішення.загрузка...

Читайте також

Коментарі