Експерт назвав «ціну питання» з Трухановим островом

Експерт назвав «ціну питання» з Трухановим островом

Київські чиновники відчужують дитячі установи охорони здоров’я і спорту, розташовані на Трухановому острові з порушенням Водного та Земельного кодексу.

Про це на своїй Facebook-сторінці заявив Віктор Глеба — експерт з питань містобудування Національної академії державного управління при Президентові України.

За словами експерта, водна база «Труханів острів», яка перебувала в комунальній власності, була відчужена у дітей киян на користь іноземців через схему «обслуговування» МЗС — Держуправління справами.

 — Під тимчасові дерев’яні будиночки водної бази, ДП обслуговування іноземних представництв отримали земельну ділянку і можливість реконструкції цілісного майнового комплексу під посольство, — роз’яснив ситуацію, що склалася Віктор Глеба.

Так, за словами експерта, кияни втратили загальне і майно і землю.

 — Бюджет і надалі нічого не отримає. Ціна питання 1$ мільйон, — зазначив Глеба.

 — Анна Бондар і будівельна мафія прикриваються громадськими активістами-урбаністами, які зірвали конкурс на головного архітектора столиці, — написав Глеба.

Йдеться про главу відділу благоустрою Департаменту містобудування та архітектури Києва Ганні Бондар.

 — Дніпровська перлина, згідно зі стратегією «нової» влади — це дерибан островів Києва, — додав Глеба, опублікувавши відповідні документи.

42458_nP6dDz27BVC8_w_650

42458_b67lYbEtOU67_w_650загрузка...

Читайте також

Коментарі