Для чого Гройсману 6 заступників

Для чого Гройсману 6 заступників

Народна депутатка від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Луценко пояснила, навіщо в новому уряді буде створено шість посад віце-прем’єр-міністрів. Вона пояснила, що повинні з’явитися чиновники, які б займалися питаннями переселенців.

Про це нардепка заявила в ефірі «112 Україна».

Коли я працював в мерії міста Вінниці, а це на хвилиночку інші масштаби, проблем було так багато, що у мене було сім заступників. Після першої каденції кількість проблем зменшилася і заступників залишилося п’ять. Давайте не забувати, що ми фактично знаходимося в стані війни, що … 1,5 млн тимчасово переміщених осіб залишилися без житла, без роботи, без можливості існувати … Тому повинні з’явитися чиновники, які б займалися питаннями переселенців, питаннями реінтеграції та відновлення Донбасу, питаннями учасників бойових дій. Потрібен віце-прем’єр з євроінтеграції , — відповів Гройсман на запитання про те, навіщо йому шість віце-прем’єр-міністрів.

Раніше народний депутат від «Народного фронту» Вікторія Сюмар повідомила, що в складі нового уряду буде шість віце-прем’єрів.

Читайте також: Валютные гайки: НБУ снова ужесточает регулированиезагрузка...

Читайте також