Доктор Пі опиниться на свободі завдяки «Закону Савченко»

Доктор Пі опиниться на свободі завдяки «Закону Савченко»

«Закон Савчнко», відповідно до якого один день у СІЗО дорівнюються двом дням у в’язниці, може випустити на волю знаних шахраїв. Організатор відомої будівельної афери «Еліта центр» Олександр Шахов та Андрій Слюсарчук, відомий як доктор Пі, можуть опинитись на свободі.

Як заявив екс-керівник Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький в ефірі «Еспресо«, завдяки «Закону Савченко» на волі вже опинились 6 тисяч в’язнів. Загалом він стосується 60 тисяч злочинців — вони отримають скорочення терміну за той час, доки знаходились у СІЗО.

Через це до дострокового звільнення може готуватися Андрій Слюсарчук. Під час президентства Януковича він коїв медичні шахрайства, в тому числі і підроблення дипломів. Також амністія торкнеться й Олексндра Шахова, завдяки якому близько півтори тисячі людей втратили більше 400 млн гривень.

За словами Старенького, закон потребує термінової зміни, і його мають застосовувати лише до осіб, які не коїли тяжких злочинів. Сьогодні у СІЗО перебувають лише «тяжкі» злочинці, а решта перебуває під особистим зобов’язанням.загрузка...

Читайте також

Коментарі