Журналісти, які готували випуск про офшори Порошенка, припустилися помилки, — директор «Громадського»

Журналісти, які готували випуск про офшори Порошенка, припустилися помилки, — директор «Громадського»

Журналісти програми «Слідство.Інфо» (телеканал «Громадське»), які готували матеріал про власність Президента Петра Порошенка в офшорах, зробили помилку.

Про це заявила виконавчий директор «Громадського» Катерина Горчинська на своїй сторінці в Facebook.

Є таке поняття в журналістському сленгу, як honest mistake — чесна помилка. Це означає, що журналіст чесно, в міру своїх навичок, доступних засобів і часу виконав свою роботу, але на виході все одно зробив помилку. Особисто я вважаю, що подібна ситуація мала місце в гучному розслідуванні «Слідства.Інфо» про офшори Президента, що вийшло в рамках глобального проекту Panama Papers, — пише вона.

Одна з причин величезного скандалу навколо «Слідства»- це недолік навичок у журналістів тонко розповісти історію. І що гучні крики навколо — це (зокрема) і крик про те, що потреби аудиторії змінилися. Аудиторія відчуває недолік філігранності роботи — і на такий сигнал я повинна і буду реагувати, — підкреслила Горчинська.

Як? Я не можу сказати, що у мене є повністю сформульована відповідь. Але у мене є алгоритм, як я буду її шукати. Елементами відповіді повинні стати і підвищення кваліфікації, і структурні зміни в редакції — зокрема і в редакції «Слідства». Я балакаю з партнерами, тренерами, донорами на цю тему, — зазначила виконавчий директор телеканалу.

Читайте також: Журналісти викрили «мертві душі» у батальйоні МВСзагрузка...

Читайте також

Коментарі