В «ДНР» активно готуються до виборів, — волонтер

В «ДНР» активно готуються до виборів, — волонтер

В окупованій «ДНР» Олександр Захарченко, голова самопроголошенної республіки, почав активно готуватись до майбутніх виборів. Про це розповів волонтер Леонід Краснопільський у своєму блозі у виданні Обозреватель.

На окупованих територіях останнім часом почали змушувати бюджетників (і не тільки їх) масово вступати в «партію» Захарченка. Звичайно, відповідні заклики були і раніше, але зараз тиск на людей в цьому питанні значно посилився. Не інакше як готуються «лідери республіки» до виборів, які з таким завзяттям вимагає провести Москва на кожній зустрічі мінської контактної групи. Говорять, що до проведення цих «виборів» на окупованих територіях вже все підготовленно. Залишилося тільки «дотиснути» українську владу — і призначити дату проведення виборів.

Метушня навколо «партії Захарченко» наштовхує на думку, що сам «глава республіки» думає, що після цих виборів йому дозволять і далі грати роль великої шишки. Але у мене є вагомі підстави припускати, що він помиляється. І що в колах, де вирішується результат цієї війни, вже визначені нові «лідери». Які всіх нас «врятують», а потім поставлять перед фактом: війна закінчилася приєднанням України до «ДЛНР». Не знаю, хто як, але я з цим не згоден, — пише Краснопільський.

Читайте також: У «ДНР» провалилося святкування річниці «молодої держави»загрузка...

Читайте також

Коментарі