Українська стартап-культура одна з кращих в Європі, — держсекретар Швеції

Українська стартап-культура одна з кращих в Європі, — держсекретар Швеції

Шведські інвестори зацікавилася українським IT-ринком і заявляють про готовність вкладати в даний сектор гроші «навіть незважаючи на ризики», заявив РБК-Україна Держсекретар Швеції з питань бізнесу та інновацій Оскар Стенстром.

Такий коментар інформагентству шведський чиновник залишив після відвідування форуму Sweden-Ukraine IT Connection в Києві, високо оцінивши українських «стартаперів».

І головне — є стартап-культура, одна з кращих в Європі. Я знаю, що українські компанії зараз їздять по різних містах Європи, і я дуже сподіваюся, що Стокгольм буде в їхньому списку, — сказав Держсекретар Швеції.

З боку шведського уряду Стенстром «гарантував наявність програм з розвитку таких стартапів», а також політичну підтримку і сприяння Business Sweden (шведська компанія, яка виступає сполучною ланкою між державою і бізнесом в сфері експорту).

І зауважте: мова не про аутсорсинг, а про створення в Україні чогось нового, продуктів з доданою вартістю, — підкреслив співрозмовник «РБК».

За його словами уряд Швеції включив Україну до списку з 26 країн, де Королівство планує збільшити присутність своїх компаній і інвестицій.

Ви знаєте, в Україні працює всього 80 шведських компаній. Це мало. Ми хочемо, щоб таких компаній стало більше, — повідомив Стенстром.

Читайте також: В Україні не вистачає проектів для фінансування з боку ЄС, — Томбінськийзагрузка...

Читайте також