Сьогодні не може йтися про імпічмент Президента, — голова фракції НФ

Сьогодні не може йтися про імпічмент Президента, — голова фракції НФ

Парламентська фракція «Народний фронт» не підтримує ідею ініціювати імпічмент Президента Петра Порошенка через «офшорний скандал».

Про це заявив глава фракції Максим Бурбак в коментарі ZN.UA.— Сьогодні не може йтися про імпічмент Президента. Як і про дострокові парламентські вибори. Це призведе до дестабілізації ситуації в країні, а то й до втрати країни. «Народний фронт» і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк завжди стояли на державній позиції. Ми зобов’язані зберегти державу, — зазначив він.

Мені здається, що декому хочеться повернути ситуацію 20 лютого 2014 року, коли в Україні не було ні Президента, ні уряду. Де єдиним функціонуючим органом центральної влади залишався парламент. Це при тому, що і саму Верховну Раду розхитують вже четвертий місяць. Підкреслюю: ми не допустимо руйнування державної влади, — заявив політик.

При цьому Бурбак повідомив, що «Народний фронт» голосуватиме за створення Тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування ситуації з офшорами.

Ми свого часу підтримали створення такої комісії і щодо «справи Гордієнка». У створенні ТСК, передусім, зацікавлені Президент і БПП, щоб якнайшвидше розставити всі крапки над «і», — зазначив він.

Проте що стосується парламенту, то ключовим політичним питанням зараз є не розслідування офшорних справ Президента, а відновлення коаліції, стабілізація парламенту і недопущення колапсу державної влади — в умовах дедалі інтенсивнішої війни, — підкреслив депутат.

Читайте також: Більшість фракцій ВР виступили за розслідування офшорів Порошенка, — ДТзагрузка...

Читайте також

Коментарі