В окупованому Севастополі стався скандал через російський гімн

В окупованому Севастополі стався скандал через російський гімн

На першому з’їзді громадської експертної ради при «губернаторі» окупованого РФ Севастополя стався кумедний інцидент з російським гімном.

Про це повідомляє севастопольське видання Форпост.

— Захід різко перервався на самому початку: під час відкриття з’їзду, при виконанні гімну Росії, на великому екрані з’явився текст початку гімну, в якому були допущені грубі і образливі помилки. Наприклад, в першому рядку «Росія — священна наша держава» з якоїсь невідомої причини з’явився прикметник «божевільна». Й інше, що ForPost не буде цитувати. Крім того, музика гімну супроводжувалася дисонансними нотами упереміш з какофонією дзвонів, — наголошується в публікації.

Потім пролунав гімн Севастополя. І тільки після завершення гімнів присутні в залі СЦКМ здійняли галас.

Представники загонів самооборони, що входить до складу ОЕС, на чолі з Володимиром Тюніним і Олегом Махоніним кинулися в звукорежисерську рубку. Але файл зі спотвореним гімном Росії з комп’ютера вже був видалений, а файловий кошик — очищений. Чіткої відповіді від звукооператорів домогтися не вдалося, — пишуть у замітці.

Видання повідомляє про приїзд поліції, ФСБ та керівника СЦКМ Ігора Зеніна. Цю подію висміяв блогер під ніком Алі Татар-Заде, опублікувавши на своїй сторінці в Facebook картинку з пародійним текстом гімну РФ.
a256f23d9cdb22aa57b25af57b4a2dc9

Читайте також: Окупанти вирішили поки що не розвивати Кримзагрузка...

Читайте також

Коментарі