В Україні знову подорожчали фрукти

В Україні знову подорожчали фрукти

Протягом тижня зросли ціни на овочі борщового набору та тропічні фрукти, повідомляє Аgravery.com.

Як відзначається, головним чином подешевшали огірки у столиці — їх вартість тепер коливається у межах 30-39 гривні/кілограм, тоді як на попередню звітну дату вони трималися в межах 35-37 гривні/кілограм, найістотніше скорочення відбулося на заході там ціни скоротилися з 35-40 гривні/кілограм до 18-28 гривні/кілограм.

Зазначається, що серед овочів борщового набору найпомітніше подорожчали буряки їх вартість у більшій частині країни виросла, а найвідчутніше на львівському «Шуварі» — з 4-5,5 гривні/кілограм до 6-8 гривні/кілограм.

 — У фруктовому кошику істотно подорожчали лимони на київському ринку «Столичний» — з 38-45 гривні/кілограм до 40-45 гривні/кілограм, а на львівському «Шуварі» — з 42 гривні/кілограм до 40-44 гривні/кілограм, — підкреслює видання.

1460104604-4409

У видавництві підкреслюють, що моніторинг цін проводився по основним продовольчим ринкам: найбільшому плодоовочевому — «Нежданный», на якому в сезон купують продукцію з усіх регіонів; «Столичний» — найдорожчому ринку серед усіх гуртових, який визначає максимальний рівень цін, та «Шувар» — головному ринку для західноукраїнських областей.загрузка...

Читайте також

Коментарі