Спробу штурму відбили, 12 бойовиків знищили, понад пів сотні покалічили — трудові будні і статистика останньоі доби на авдіівській промзоні.

«Війна триває», — спокійно кажуть ті, хто зараз утримує промку і обурюються справжній хвилі фейків.

З вчорашнього вечора в медіапросторі справжня хвиля панічних повідомлень й про «вогонь з неба, обстріли градами, танками, ствольною артилерією» й не лише промзони, а й самоі Авдіївки, зокрема Коксохіму.

Протягом останньої доби терористи вели обстріл позицій в районі промзони з найрізноманітнішої стрілецької зброї, гранатометів та мінометів, зокрема 120-ого калібру. Так, за минулий день було поранено 5-ох бійців ЗСУ. Ввечері терористи накрили щільним вогнем промку і під його прикриттям штурмова група спробувала вибити армійців з позиції. В результаті обстрілу загорівся дах приміщення, в якому базуються військові. Але вогонь вдалося загасити, відстрілятись по ворогу та зрештою відстояти позицію.

Сьогодні зранку розвідка доповіла, що під час того штурму ворог і поніс значні втрати.

Тож замість криків: «нас вбивають, наступ!» бійці спокійно констатують «всі позиції не лише тримаємо, за останній час вдалося іх укріпити і навіть трохи вирівняти на свою користь тутешню лінію фронту».

А обстріли забороненими, зокрема мінами 120-ками коментують так -«під**и задовбали вже. Сподіваються налякати нас так, чи що? Це ж війна, чого нам лякатись, тільки злять, тому й мають обраточку».

Отак військові там на передові зляться і відповідають ворогу відповідно, бо інакше програш, смерть.

То чому ж тут, в тилу, реакція зворотня — «все пропало і що ж то робиться?!».

Може варто брати приклад з солдатів — злитись, допомагати хлопцям, діяти, а не скиглити склавши руки.

Ірина Пустовойт
Проект «Повернись живим»
Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій
Всі реквізити і контакти тут :https://goo.gl/5FbGLHзагрузка...

Читайте також

Коментарі