У Петербурзі вимагали відставки Путіна

У Петербурзі вимагали відставки Путіна

У Санкт-Петербурзі активісти молодіжного руху «Весна» організували акцію протесту з вимогою відставки президента РФ Володимира Путіна у зв’язку зі скандалом з «панамськими архівами».

Як повідомляє Російська служба BBC, мітингувальники висловлювали свої вимоги в одиночних пікетах і не використовували якусь символіку або прапори.

В руках  в активістів були плакати з написами Путін Хелло, Слово дня: Відставка, Візьму уроки гри на віолончелі терміново, а в стороні на лавці лежав плакат з написом Росія без Путіна.

При цьому у деяких на футболках були принти із зображенням перекресленого російського президента і написом «Путіну не потрібен час, йому потрібний термін».

Дані пікетувальників відразу переписувала поліція.

З учасниками акції ввійшли в протистояння десятки прихильників так званого «Народно-визвольного руху». Його активісти ходили з прапорами і криками закликали перехожих «подивитися на націонал-зрадників» і пропонували демонстрантам «забиратися в Вашингтон».

Крім того, у розпал конфлікту між прихильниками Путіна та протестувальниками один кремлівських активістів вилив на лідера «Весни» Миколу Артеменка невідому рідину, після чого був затриманий поліцією.загрузка...

Читайте також

Коментарі