Щоб бути щасливим, потрібно говорити собі кожен день 12 речей

Посилати самому собі позитивні сигнали – кращий спосіб впоратися з нудьгою/

- Дивно, наскільки просто відчувати себе нещасним. Невдоволення, образа та інші негативні почуття, схоже, не вимагають особливих зусиль – досить впустити їх у своє життя. Найчастіше ми входимо в такий стан на автопілоті, немов частина нас постійно хоче бути нещасною та завжди готова вибухнути, - пише психолог Майк Бундрант у колонці для psychcentral.com, передає НВ.

За його словами, проблема лежить в людській підсвідомості, що сканує навколишній світ на предмет можливих проблем, а також соціальних умов. Причин може бути багато, але майже завжди кращий спосіб вирвати себе з негативного потоку думок – сказати собі щось щире, позитивне, те, що сприяє зростанню самоповаги.

Психолог наводить список з 12 позитивних речей, які потрібно говорити собі щодня, щоб впоратися з нудьгою:

1. Можливо, ще не всі ваші бажання збулися, але у вас вже є все, що потрібно, для того, щоб бути щасливим, задоволеним собою та успішним.

2. У вас добре серце. Головне – тримати його відкритим для інших.

3. Можливо, у вас щось не вийшло. Але подумайте про всі ті речі, в яких ви досягли успіху. Розумієте, про що я? Ви здатні на більше, ніж звикли вважати.

4. Є люди, які дуже вас цінують. Може бути, вони показують це не так часто, як вам хотілося б, але вони люблять вас. І ви можете мотивувати їх показувати свою любов частіше.

5. Ви завжди викладаєтеся на повну. І цього достатньо.

6. Життя – нелегка штука, це правда. Але ви впораєтеся.

7. Бути собою абсолютно нормально. Можливо, ви не сподобаєтеся комусь- але набагато більшій кількості людей сподобаєтеся.

8. У вас є добро. Ніколи не забувайте про це.

9. Своїм існуванням ви робите світ кращим.

10. У вас все добре – і завжди буде добре. Пам'ятайте про це, прийміть це і живіть на повну.

11. Ви заслужили все, за що вдячні долі. І це немаленький список досягнень.

12. Ви можете навчитися приймати кращі рішення з можливих – і слід почати прямо зараз.

- Неважливо, які саме з цих фраз ви оберете, головне, щоб ви посилали собі позитивні сигнали регулярно. Можливо, вам потрібно подолати роки негативного програмування, як і багатьом іншим людям. Але нічого страшного. Все в порядку. Ви народилися з цим програмуванням і не вибирали його – але ви можете його подолати. День за днем, крок за кроком, - підсумовує психолог.

Рекомендуємо прочитати

Qatar Airways запускает рейсы из Киева

Одна из крупнейших международных авиакомпаний Qatar Airways заявила, что с сезона 2017-2018 будет осуществлять полеты из Киева....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Антикоррупционер - депутат Виталий Куприй проговорился о своей зарубежной недвижимости - ТРК "КИЕВ"

Будучи гостем программы «Столица» на телеканале «Киев» и отвечая на вопрос слушателя в прямом эфире о готовности материально помогать украинской армии, Виталий Куприй огласил факты, которые идут в разрез с его официальной электронной декларацией....