Автомайдан відхрестився від акції на Банковій

Автомайдан відхрестився від акції на Банковій

У п’ятницю, 8 квітня, під Адміністрацією президента у Києві мітингують «сумнівні особи», які раніше були виключені з громадської організації Автомайдан, йдеться в повідомленні організації.

— ГО ВО Автомайдан не бере участі у сьогоднішній акції під Адміністрацією президента! Вимоги її учасників нам зрозумілі, деякі підтримуємо, але серед протестуючих є, на жаль, сумнівні особистості, псевдоавтомайданівці, у щирість намірів яких ми не віримо через їх участь у замовних акціях, за що вони в тому числі й були виключені в минулому з нашої організації, — йдеться в заяві.

— Ми будемо і надалі піднімати наболілі питання в країні, проводячи акції протесту, але без участі різних проплачених ситуативних «революціонерів», які неодноразово використовували ім’я Автомайдану в своїх особистих цілях!, — підкреслили в організації.

У той же час колишній активіст Автомайдану Сергій Коба, зі скандалом виключений в листопаді 2014 року, є одним з організаторів сьогоднішньої акції і закликає в соцмережах приєднуватися до акції.

Читайте також: Поліція розпочала перевірку за фактом підпалу шин на Банковійзагрузка...

Читайте також