Спікер російської Держдуми образив прибалтійські країни

Спікер російської Держдуми образив прибалтійські країни

Спікер Держдуми Сергій Наришкін вважає, що прибалтійські країни цілеспрямовано залякують ззовні, як сторожових собак.

Таку думку він висловив в середу, 6 квітня, на зустрічі з учасниками російсько-німецького семінару «Нові основи діалогу і загальні смисли політичного лексикону», повідомляє «Інтерфакс».

За словами Наришкіна, собака народжується доброю, а злою її роблять спеціально — «тренують, щоб вона була зла до тих, хто прийшов до господаря без запрошення».

 — Ось так само і люди, страх у них виховується, він теж впроваджується в свідомість. Мені видається, що, в усякому разі, частина страху у частини наших прибалтійських сусідів теж вихована, цілеспрямовано вихована, — сказав він.

24 березня заступник міністра оборони Анатолій Антонов заявив, що Росія не хоче війни і не має наміру відправляти підрозділи збройних сил в Прибалтику. «Потрібно покласти край поширенню страшилок, що РФ збирається послати свої танки в країни Балтії, в Софію або Будапешт. Ніхто не має наміру це робити. Таких планів немає «, — сказав він.

Представники влади зарубіжних країн регулярно роблять заяви про «російську загрозу». 18 березня міністр оборони США Ештон Картер згадав Росію в числі основних загроз безпеці Сполучених Штатів. 10 березня президент Грузії Георгій Маргвелашвілі назвав загрозою безпеки в Кавказькому регіоні «російську повзучу окупацію».

17 лютого директор Центру стратегічних комунікацій НАТО Яніс Сартс звинуватив Росію в розв’язуванні гібридної війни з Латвією. Як приклад російської агресії Сартс привів «пропагандистські проекти RT і першого штучного супутника Землі».загрузка...

Читайте також

Коментарі