Нідерландці проголосували проти асоціації України щоб показати зневіру у ЄС - організатори

Результати референдуму поставили нідерландську владу у вкрай делікатну ситуацію. Прем‘єр-міністр країни Марк Рютте у четвер відмовився відповісти на запитання журналістів щодо майбутнього ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Організатори референдуму визнають, що, Україна — ні до чого, а в Нідерландах скористалися голосуванням щодо ратифікації угоди, щоб висловити Брюсселю свою зневіру в європейській моделі, пише ua.euronews.

Один з головних голландських євроскептиків, лідер правої “Партії свободи” Герт Вільдерс, заявив, що голосування по Україні — це “початок кінця” для Євросоюзу.

Європейські високопосадовці в Брюсселі демонструють розгубленість. Єврокомісія чекає від Гааги плану подальших дій.

Напередодні нідерландський прем‘єр заявив, що його країна не зможе продовжити ратифікацію угоди у її нинішньому вигляді, якщо остаточні результати наступного вівторка підтвердять попередні.

Читайте також: Раздутые цифры: что скрыто за сверхдоходами госбюджета

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

​Сміттєва криза в Львові: як львів'яни стали заручниками політичних ігор

Керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб розповів, як цю ситуацію використовують у політичних іграх та чому мер Львова Андрій Садовий несе персональну відпов....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Болеющим гриппом беременным женщинам пообещали особенных детей

Американские и норвежские ученые показали, что наличие у женщины во время беременности гриппа может в два раза повысить вероятность рождения у нее ребенка с расст....