Найєм: Референдум у Нідерландах - це вирок особисто Порошенку

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм прокоментував невтішні результати консультативного референдуму щодо Угоди асоціації між Україною та ЄС.

Про це він написав у своєму Facebook.

За словами Найєма, незалежно від того, якою буде остаточна явка на референдумі в Нідерландах, його результат — це вирок особисто Петру Порошенку.

—  Не країні, не війні, не жителям Нідерландів. Це вирок президенту країни, який, маючи всі повноваження, протягом двох років системно і наполегливо між минулим і майбутнім вибирав минуле; який, всупереч крикам людей та своїм декларованим гаслам, вибирав в партнери "еліту" та олігархів, а не громадянське суспільство і нове покоління, — обурено написав депутат.

Найєм натякнув, що перед референдумом на рішення голландців вплинула інформація про "офшорний скандал", фігурантом якого став й президент України Петро Порошенко.

Ми можемо скільки завгодно будувати коаліцію на міжнародній арені, розповідати про успішну зовнішню політику, в кінцевому підсумку країні дають оцінку не Меркель, Кемерон або Оланд, а пересічний житель Європи, для якого ми асоціюємося не з полум'яними виступами і вигаданими KPI, а з передовицею світової преси, які фіксують реальність, а не плани, наміри і мрії, — зазначив депутат.

Рекомендуємо прочитати

​Не вижу, не слышу, не говорю. Как российские СМИ не заметили массовых акций протеста по всей стране

Протестующие вышли на согласованные и несогласованные митинги и шествия в десятках городов, которые вылились в массовые задержания и столкновения с полицией, однако российские медиа предпочли не заметить происходящего....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Реконструкція "Лівобережної": жахливий ремонт за мільйон доларів

Олексій Соболєв зазначив, що ремонт робило ТОВ ЕНЕРГОДАРБУДМЕХАНІЗАЦІЯ і обійшовся він аж в 1 млн доларів США....