Українці два дні не можуть зняти гроші з карток «Приватбанку»

Українці два дні не можуть зняти гроші з карток «Приватбанку»

Система платежів «ПриватБанку» була паралізованою ще з вечора 4 квітня. Клієнти не могли отримати доступ до своїх коштів. Так, ні банкомати, ні платіжні термінали не працювали.

Платежі в магазинах, терміналах, Приват24 проходять успішно. Зараз все працює, крім банкоматів, — розповів директор з інформаційних технологій банку Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

Фактично добу клієнти були позбавлені можливості розрахуватися карткою за покупки в торговельних точках, або провести платіж через онлайн-банкінг «Приват24″. Операції в банкоматах і терміналах самообслуговування з використанням карт система не проводила. У касах відділення банку в знятті готівки з карти або в проведенні платежів теж відмовляли.

До полудня проблему зі збоєм з картковим платежам майже локалізували. Але отримати свої гроші в банкоматах банку клієнти банку так і не змогли.

Керівник прес-служби «ПриватБанку» Олег Серга пояснив, що причиною збою стала «інсталяція в систему процесингу нової системи безпеки».загрузка...

Читайте також

Коментарі