Для отримання виплат з «Картки киянина» її потрібно переоформлювати в «Ощадбанку»

Для отримання виплат з «Картки киянина» її потрібно переоформлювати в «Ощадбанку»

Київська мерія буде продовжувати працювати з проектом «Картка киянина» незалежно від ситуації з банком «Хрещатик», повідомляє прес-служба КМДА.

Як і раніше карта працює як квиток, дисконт в торгових і аптечних мережах і ідентифікатор особистості, тільки її платіжна функція заблокована. У КМДА закликають з розумінням поставитися до ситуації і звернутися за перевипуском в «Ощадбанк», куди передали її на обслуговування. За словами першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Геннадія Пліса, ця фінансова установа готова здійснити перевипуск в найкоротші терміни за умови наявності тільки паспорта та коду.

— У будь-якому відділенні «Ощадбанку» ви можете подати заявку на перевипуск. Так, це займе якийсь час, відділення доведеться відвідати двічі, і зараз ми працюємо з менеджментом банку для того, щоб спростити цю процедуру до одного візиту, – зазначив Плис.

Він також застеріг жителів столиці від оплати комунальних послуг за квитанціями, в яких вказані реквізити «Хрещатика».

— Якщо в платіжці написано «Банк Хрещатик», то платити за цим рахунком не потрібно, тому що перераховувати гроші на неплатоспроможний банк – це ризик, – пояснив Геннадій Пліс.

Він закликав мешканців бути пильними і звертатися за перерахунком в ЖЕУ або ОСББ.

Перший заступник голови КМДА також повідомив, що через ситуацію з «Хрещатиком» платіжки можуть прийти киянам додому з запізненням в декілька днів.

Читайте також: Банк «Хрещатик» заборгував майже 200 млн грнзагрузка...

Читайте також