У Росії хочуть заборонити «Сімпсонів» через «полуничку»

У Росії хочуть заборонити «Сімпсонів» через «полуничку»

Депутат Санкт-Петербургу Віталій Мілонов вважає, що мультсеріал «Сімпсони» слід показувати тільки пізно ввечері або вночі.

Пише lenta.ru.

Ініціатива політика пов’язана з тим, що один з героїв серіалу зізнався в гомосексуальності. Пропозиція Мілонов обіцяє направити в Роскомнадзор.

Діти не повинні бачити цей епізод. Вся історія показує, що у авторів настала криза, гроші закінчилися. Серіал просто «видихався», тому творці вирішили додати полунички, — вважає депутат.

За словами Мілонова, якщо один з персонажів виявився гомосексуалістом, то скоро будуть й інші. Тому, на думку депутата, показ серіалу необхідно обмежити, поставивши позначку 18+.

Сценарист Роб ЛаЗебнік розповів The New York Post, що присвятив цю серію своєму 21-річному синові, представнику ЛГБТ-спільноти.

Зазначимо, що «Сімпсони» вперше вийшли на екран 17 грудня 1989 року. Це найдовший мультсеріал в історії американського телебачення. Характерною рисою є політичні і соціальні жарти, а також пародії на американську життя і етнографічні та релігійні особливості інших країн.

Читайте також: Голова СБУ задекларував Harley Davidsonзагрузка...

Читайте також