Обставини вбивства адвоката Грабовського встановлено — Матіос

Обставини вбивства адвоката Грабовського встановлено — Матіос

Заступник генерального прокурора України — головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що слідству вдалося встановити обставини вбивства адвоката російського ГРУшника Олександра Александрова Юрія Грабовського.

Про це передає Інтерфакс-Україна з посиланням на інтерв’ю Матіоса телеканалу 112 Україна.

— Вдалося встановити весь ланцюжок … Завдяки високому професіоналізму невеликої групи старших офіцерів СБУ … В складі групи … і люди, які знайшли і затримали колись генерала Пукача [екс-глава департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач, засуджений до довічного позбавлення волі за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе], нам вдалося встановити весь ланцюжок обставин, які привели до загибелі адвоката Грабовського, — заявив Матіос.

Він зазначив, що протягом 10-15 днів слідство вийде на завершення розслідування. Матіос уточнив, що цей період часу передбачає і технічне оформлення процесуальних документів.

— Група осіб, яку ми затримали, вчинили не тільки вбивство адвоката Грабовського, а й ще однієї особи, яку ми встановили, знайшли в передмісті Києва. Зараз проводяться відповідні експертні дослідження. Там була теж насильницька смерть, вчинена цими двома людьми, — заявив він.

При цьому військовий прокурор не став називати мотиви скоєння злочину.

— Нам необхідно дуже виважено підходити до обставин причин і наслідків, які призвели до загибелі адвоката Грабовського, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі