Активісти назвали ім’я українського куратора проекту «Новоросія»

Активісти назвали ім’я українського куратора проекту «Новоросія»

Терористичний проект «Новоросія» курую Віктор Медведчук.

В цьому переконаний нардеп Андрій Левус.

 — Сьогодні передали заяву про кримінальне правопорушення здійснені Медведчуком та його організацією «Антиукраїнський вибір». Вимагаємо відкрити кримінальне провадження і розмлідувати факти сприяння сепаратизму, державної зради і фінансування тероризму, — відзначив він.

За його словами «Віктор Медведчук та його організація «Український вибір» дотепер займаються підривною антидержавницькою діяльністю в Україні».

 — Проводяться ними форуми за так званий спец статус регіонів. Йде кампанія порто-франко, «Слобожанщина» і так далі. Фактично, в 2014 році, Віктору Медведчуку, як головному куратору проекту «Новоросія», не вдалося реалізувати цей задум. На сьогодні він і його менеджери намагаються знову спробувати розхитати державу і реалізувати цей план, але сепаратизм вони приховують під так званою «економічною автономією регіонів». Відбуваються заходи, які є мімікрією під територіальні громади та децентралізацію. Медведчук планує створити паралельні органи влади через територіальні громади. Наголошую, псевдо територіальні громади, і це дуже велика небезпека. Саме квітень-травень цього року є дуже важливими для Віктора Медведчука в старті цього проекту «федералізації» України, — зауважив він.

 — Сьогодні ми вимагаємо від правоохоронців негайно розібратися з ситуацією, що склалася і не дати злодіям розколоти державу. В рамках кампанії «Медведчук_підарешт» нам вдалося зібрати близько сотні підписів в парламенті. Також в 15 регіонах України тривали інформаційні пікети, організовані #ВільніЛюди , під час яких було зібрано кілька тисяч підписів громадян. І сьогодні ми передали до ГПУ, СБУ та МВС заяву про вчинення злочину Медведчуком та менеджерами «Українського вибору». Чекаємо на швидку та правильну реакцію правоохоронців, — додав нардеп.загрузка...

Читайте також

Коментарі