Кремль пояснив офшорний скандал бажанням затьмарити «успіхи» РФ в Сирії

Кремль пояснив офшорний скандал бажанням затьмарити «успіхи» РФ в Сирії

Російська влада прокоментувала публікацію викривальних матеріалів про офшорні рахунки близького оточення президента РФ Володимира Путіна.

Так, за словами прес-секретаря голови Кремля Дмитра Пєскова, оприлюднені дані спрямовані не тільки на громадян РФ, щоб очорнити владу перед виборами в Держдуму РФ, але і на «зовнішнє споживання» з метою дискредитації Росії, пише НВ.

Очевидно, що градус путінофобії досяг такого рівня, що добре говорити про Росію, говорити про успіхи Росії не можна апріорі. Погано — треба говорити. А коли нічого — треба щось зготувати. Якщо згадати ситуацію в Пальмірі — очевидний успіх, але інформаційно фігурував мало, видно тенденція на замовчування. Ряд потенційно позитивних інформаційних приводів потрібно було перебивати, — пояснив він.

Крім того, спікер Кремля звинуватив журналістів-розслідувачів у фальсифікації, але не зміг обґрунтувати своє твердження.

Вони самі вигадують, підтасовують, фактично самі готують, вкидають і просувають інформацію цільовій аудиторії. В деталі не вважають за потрібне вдаватися, бо про Путіна нічого конкретного і нового немає. Решта будується на припущеннях і спекуляціях, — заявив Пєсков.

Читайте також: Експерт про офшорний скандал: у цивілізованій країні була б відставказагрузка...

Читайте також