Колишніх засуджених ВК-25, які готові свідчити по справі тортур, намагаються вбити – завтра прес-конференція

Про це повідомляють у ГО «Правозахисне об’єднання “Синдикат», яке проводило акції проти тортур у ВК-25 та добилося початку слідства проти адміністрації колонії.

«Коли зникають люди, які були готові давати свідчення – це вже не жарти» - пояснює правозахисник Євген Чепелянський.

Нагадаємо, раніше колишні ув'язнені та правозахисники рішуче виступили проти свавілля у ВК-25: проводили акції під будівлею Пенітенціарної служби, оголошували голодування в стінах Генпрокуратури і були готові перерізати собі вени. На даний час відсутній зв'язок з багатьма колишніми засудженими, які брали участь у акціях протесту проти тортур у ВК-25 та були готові свідчити у Генпрокуратурі.

"У цій зоні людей катували 15 років - кожен день когось били, ґвалтували гумовими кийками, стрибали на наручники, якими різали руки до кісток, катували в гамівних сорочках... Все це робили представники адміністрації, з метою залякування» - каже колишній засуджений Микола Швець.

Також колишні зеки повідомляють, що такий терор над ув'язненими влаштовували спеціально, щоб залякати зеків, які без зарплати і вихідних, в три зміни працювали на нелегальних виробництвах, яких повно в зоні.

«Там 7 поверхів промзони, ферми і нелегальні виробництва контрафактної продукції, на яких безперервно працює в середньому 1500 «рабів». Це дуже великі гроші, мільярди»- пояснює колишній в'язень ВК-25 Павло Панич.

«На сьогоднішній день за нашими будинками йде стеження і нам доводиться жити на таємних квартирах. У нас є інформація про викрадення людей, з деякими колишніми ув'язненими немає зв'язку. Все вказує на те, що тут замішані співробітники спецслужб. Ця прес-конференція - єдина гарантія нашої безпеки. Вона дуже важлива для нас і наших сімей. На ній ми оприлюднимо всі деталі»- заявляють учасники прес-конференції.

Конференція пройде у вівторок, 5 квітня о 10:20 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" (вул. Рейтарська, 8/5-А).

Для зв’язку з організаторами: 063 417 43 30, 093 955 31 00.

Рекомендуємо прочитати

Астролог обнародовал последствия солнечного затмения

В этом году солнечное затмение больше всего повлияет на будущее президента России Владимира Путина – в частности, этот период может стать началом конца его правле....

Це може бути цікавим

Тітушки разом з помічником депутата напали на будівництво в Києві

На Ревуцького в Києві тітушки в масках разом із помічником депутата Київради від “Самопомочі” Денисом Черкашиним розтрощили паркан біля будівництва і проломили ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....