Сакварелідзе про останню розмову з Шокіним: "Я за своїх, ти за своїх"

Екс-заступник генпрокурора Давит Сакварелідзе розповів про свою останню розмову з Віктором Шокіним.

Про це він розповів у інтерв'ю Ліга.net.

За словами Сакварелідзе, останній раз він спілкувався з Віктором Шокіним по телефону в день акції під Генеральною прокуратурою. Мітинг проходив на підтримку команди, яка розслідувала справу "діамантових прокурорів".

Остання наша розмова. Він подзвонив мені в день акції під ГПУ і запитав, як це розуміти. Я питаю: а як мені розуміти, що ви так чините з нашими хлопцями? Ви генеральний прокурор, а ведете особисту вендету - це я говорю не по-прокурорськи, а по-чоловічому. Він мені відповів: було б по-чоловічому, якби ти сам пішов і представляв обвинувачення в суді. Я кажу: це моя особиста справа, ви призначте моїх хлопців, а я вирішу, — розповів Сакварелідзе.

На це Віктор Шокін відповів, що є 15 відкритих вакансій слідчих.

Так призначайте, кажу, я направив вам рапорти ще місяць тому, а ви їх дали на перевірку тій самій службі безпеці, яка вісім місяців шантажувала моїх хлопців. І вони повинні перевірити, наскільки хлопці придатні до служби. Щоб ви знали, ця ж служба безпеки потім публікувала їх фотографії в купальниках і з випускних балів, —  додав Сакварелідзе.

Закінчилася розмова таким чином.

Я сказав, що у нас з ним є спільна риса характеру: ми до кінця стоїмо за своїх. Він сказав: так, саме до кінця. Я за своїх, ти за своїх, — зазначив Сакварелідзе.

На питання журналіста про те, чи мав Шокін на увазі "діамантових прокурорів", екс-заступник генпрокурора відповів: "Напевно, так".

Читайте також: Генпрокуратура — це болото, і я не буду в ньому працювати, — Сакварелідзе

Рекомендуємо прочитати

​НБУ ликвидирует еще один банк

Национальный банк Украины (НБУ) в четверг, 22 июня, принял решение об отзыве банковской лицензии и ликвидации ПАО "Диамантбанк" (Киев)....

Це може бути цікавим

В ЦРУ сделали резкое заявление в адрес России

Россия в течение десятилетий пытается подорвать американскую демократию....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

З'явився калькулятор для розрахунку шансів вижити при раку

Вчені розробили спеціальний калькулятор, що дозволить вирахувати шанси на виживання при раку кишківникаЗа розробку взялися науковці з Ноттінгемського університ....