Сакварелідзе про останню розмову з Шокіним: "Я за своїх, ти за своїх"

Екс-заступник генпрокурора Давит Сакварелідзе розповів про свою останню розмову з Віктором Шокіним.

Про це він розповів у інтерв'ю Ліга.net.

За словами Сакварелідзе, останній раз він спілкувався з Віктором Шокіним по телефону в день акції під Генеральною прокуратурою. Мітинг проходив на підтримку команди, яка розслідувала справу "діамантових прокурорів".

Остання наша розмова. Він подзвонив мені в день акції під ГПУ і запитав, як це розуміти. Я питаю: а як мені розуміти, що ви так чините з нашими хлопцями? Ви генеральний прокурор, а ведете особисту вендету - це я говорю не по-прокурорськи, а по-чоловічому. Він мені відповів: було б по-чоловічому, якби ти сам пішов і представляв обвинувачення в суді. Я кажу: це моя особиста справа, ви призначте моїх хлопців, а я вирішу, — розповів Сакварелідзе.

На це Віктор Шокін відповів, що є 15 відкритих вакансій слідчих.

Так призначайте, кажу, я направив вам рапорти ще місяць тому, а ви їх дали на перевірку тій самій службі безпеці, яка вісім місяців шантажувала моїх хлопців. І вони повинні перевірити, наскільки хлопці придатні до служби. Щоб ви знали, ця ж служба безпеки потім публікувала їх фотографії в купальниках і з випускних балів, —  додав Сакварелідзе.

Закінчилася розмова таким чином.

Я сказав, що у нас з ним є спільна риса характеру: ми до кінця стоїмо за своїх. Він сказав: так, саме до кінця. Я за своїх, ти за своїх, — зазначив Сакварелідзе.

На питання журналіста про те, чи мав Шокін на увазі "діамантових прокурорів", екс-заступник генпрокурора відповів: "Напевно, так".

Читайте також: Генпрокуратура — це болото, і я не буду в ньому працювати, — Сакварелідзе

Рекомендуємо прочитати

Чем раньше россияне начинают работать, тем раньше они начинают пить

Ученые ВШЭ и Нью-Йоркского университета выяснили, когда в России начинают употреблять алкоголь, сообщает РИА "Новости"....

Це може бути цікавим

У Києві відновили дитячий майданчик

В одному з парків Києва відновлено дитячий майданчик....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Столичный фуникулер вновь заработает

В среду, 16 августа, с 12 часов столичный фуникулер снова заработает....