Розенко пояснив, чому відрізняються цифри у списках переселенців

Розенко пояснив, чому відрізняються цифри у списках переселенців

Міністр соціальної політики України Павло Розенко пояснив, чому цифри про кількість переселенців Міжвідомчого штабу та Мінсоцполітики дуже різняться.

Статтю щодо цих даних, опубліковану у «Дзеркалі тижня», він прокоментував в ефірі «112» телеканалу, пише «Укрінформ«.

Щодо цифр Державної служби надзвичайних ситуацій і Міністерства соцполітики: я уже рік про це говорю — ці дві цифри є абсолютно різними за своєю природою і своєю суттю. Це два різних обліки, — сказав Розенко.

Так, міністр пояснив, що ДСНС або так званий Міжвідомчий штаб фіксує тих переселенців, які звертаються до них за допомогою, а Мінсоцполітики реєструє лише тих осіб, які мають статус переселенця.

Які не обов’язково виїжджали під час гарячих ситуацій і зверталися до Державної служби надзвичайних ситуацій, які жили в інших містах, мали прописку, наприклад, Донецька чи Луганська, але зараз їм просто повертатися немає куди, — зауважив Розенко.

Нагадаємо, у статті видання «Дзеркало тижня» від 1 квітня 2016 року зазначається, що станом на 31 березня 2016 року за даними Міжвідомчого штабу, з тимчасово-окупованої території, а також з районів проведення АТО на інші території України переселено 1 млн 27 тис. 728 осіб, у той час як 21 березня 2016 року Мінсоцполітики на своєму сайті зазначило оперативну цифру взятих на облік переселенців, зафіксувавши 1 млн 747 тис. 457 осіб.

Читайте також: Німеччина виділить Україні мільйон євро на допомогу переселенцямзагрузка...

Читайте також

Коментарі