"Укрпошта" анонсувала мобільний гаманець і український аналог eBay

"Укрпошта" заходить в e-commerce і фінтех і має намір стати Національним оператором в цих нішах.

Про це пише AIN.

Національний поштовий оператор анонсував ряд амбітних IT-проектів, які повинні подвоїти його доходи в перспективі найближчих декількох років.

Зокрема, компанія має намір створити онлайн-маркетплейс за схожістю на eBay і мобільний додаток mWallet, який об'єднає в собі всі можливі фінансові сервіси, починаючи від оцифровки знижкових карт і закінчуючи P2P-переказами.

Деякі послуги "Укрпошта" обіцяє запустити вже цього літа.

За словами IT-директора "Укрпошти" Євгена Зіміна, компанія вже оголосила тендери на реалізацію проектів.

Так на uBay (так в "Укрпошті" називають маркетплейс - Ukrainian eBay) і mWallet готові витратити 17 млн грн і 7 млн грн відповідно. Завершити проекти мають намір за два роки, в такий же термін вони окупляться, розраховують в компанії.

Конкурувати з уже існуючими в уанеті маркетплейсами "Укрпошта" має намір якістю.

Як пояснив Зімін, компанія буде супроводжувати весь процес: замовлення, оплату та доставку "Укрпоштою". Втім, він не виключає, що на uBay пустять і інших поштових операторів.

Давайте пофантазуємо, нехай вони запропонують нижчі тарифи, - пояснив Зімін.

Розміщувати свої товари на uBay зможуть будь-які продавці і виробники товарів у всіх категоріях. А оскільки "Укрпошта" доставляє товари з китайських інтернет-магазинів, за словами Зиміна, маркетплейс зможе розмістити в тому числі товари з Китаю.

mWallet повинен стати унікальним мобільним сервісом, який в один клік дозволить користувачеві скористатися будь-яким фінансовим сервісом.

Наприклад, коли ви розраховуєтесь на заправці, ви даєте знижкову карту, окремо оплачуєте покупку, окремо отримуєте якийсь бонус. З mWallet все це можна буде зробити в один дотик, - пояснив Зімін.

Акцент додатку - програми лояльності, проте за словами IT-директора "Укрпошти", в ньому будуть найрізноманітніші сервіси: P2P-переклади, електронні гроші, грошові перекази з картки в кеш.

Маркетплейс і мобільний гаманець - це лише частина програми IT-реформування компанії, яка задумала стати "Національним оператором з інформаційних і фінансових послуг".

Для нас це нове джерело доходу. Пошта хоче з кожної транзакції заробляти якусь копійчину, - пояснив Зімін, додавши, що відсоток, який буде брати "Укрпошта, з партнерами обговорюється індивідуально. Очікуваний обсяг доходу від усіх проектів в сумі повинен зрівнятися, а то і перевищити заробітки "Укрпошти" на сьогодні.

Терміни окупності по бізнес-плану - два роки з моменту запуску.

Також "Укрпошта" готує поштовий мобільний додаток, за допомогою якого можна буде відстежувати свої відправлення і оплачувати послуги оператора.

Разом з оновленим порталом в нього готові інвестувати 7 млн грн.

Всі тендери відкриті і ми, зрозуміло, виберемо компанію, яка зробить найдорожчу пропозицію. Ми не хочемо робити з нуля - ми орієнтуємося на вже готові рішення від компаній, - додав Зімін.

Читайте також: НАБУ візьме під пильний контроль роботу Укрпошти, Аграрного фонду, Украгролізингу та Держрезерву

Рекомендуємо прочитати

Чому Путіну може бути вигідним завершення війни на Донбасі

Заява представників влади України про закінчення гарячої стадії війни вже цього року може бути пов'язана з двома речами....

Це може бути цікавим

Найдена связь между длиной пальцев и спортивными задатками мужчин

Соотношение длины указательного и безымянного пальцев человека называют «пальцевым индексом» (digit ratio)....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві "замінували" апеляційний госпсуд

У Києві повідомили про мінування приміщення Київського апеляційного господарського суду (КАГС)....