Що вдягне Джамала на Євробачення: перші ескізи

Що вдягне Джамала на Євробачення: перші ескізи

В рамках спецпроекту Vogue&Jamala українські дизайнери створили свої варіанти сценічного костюма для співачки Джамали, яка в травні з піснею «1 944″ представить Україну на конкурсі «Євробачення» в Стокгольмі.

Дизайнери, яких обрала співачка, орієнтувалися на її побажання, пише український журнал Vogue.

Особисто я бачу брючний низ, так як я співачка, яка рухається по сцені, не танцює, а саме рухається. Штани надають стійку позицію на сцені, що важливо саме для цієї пісні. Я уявляю сучасну дівчину, космополіта, без прив’язки до якоїсь конкретної культури. Вона близька всім, і кожен побачить в ній себе. Я не проти принтів і візерунків, — зазначала сама співачка.

Переможця, який створить наряд для виступу Джамали на «Євробаченні 2016″, визначить Джамала разом з редакцією Vogue.

Bevza

56fe405149b0d

Світлана Бевза: Я слухала пісню Джамали і врахувала її рекомендації з приводу штанів. Костюм-двійка – випромінює силу, а татуювання-принти у вигляді квітів (які ми розробили спеціально для Джамали) на шиї і зап’ястях символізують жіночність.

Artemklimchuk

56fd12308d74c

Артем Климчук: Костюм з вовни з шовковою обробкою, розшитий квітами едельвейса, пелюстки якого викладені вручну з бісеру і страз. Едельвейси – символ мужності і стійкості. Пісня дуже глибока, тому мені складно уявити Джамалу в чомусь легковажному. Це костюм для серйозного артиста і серйозної пісні, його завдання – підкреслити фігуру і правильно розставити акценти. Щоб нічого не відволікало від найголовнішого – пісні.

Theo

56fd1297b094f

Тео Декан: Натхненням для створення образу послужила історія, яка лягла в основу пісні Джамали «1944». Сценічний костюм складається з двох частин: сукні-корсета із спідницею, що нагадує сторінки книги. Краї тканини нагадують потерті часом сторінки. Топ щільно сидить на талії. Його верх виконаний з шифонових стрічок, з тим же принтом що і на спідниці. Краї стрічок нагадують оплавлені краю паперу. Під час виступу імовірно буде використовуватися вітродув, це дозволить сукні розвиватися, створюючи відчуття перегортання сторінок. Другий елемент вбрання – штани-хакама з подвійними складками, які так само нагадують сторінки. Передбачувана тканина: щільний шовк, шифон, віскоза. Під штани рекомендується високий каблук на стійкій платформі, для створення стабільного і в той же час легкого силуету.

Dzhus

56fd16719fabc

Ірина Джус: Прохання не сприймати буквально сірий і білий кольори на ескізах – вони лише покликані виявити крій, форму і силует, адже мій дизайн – це завжди в першу чергу структура. Вироби однозначно плануються однотонними, а ось сам колір може сильно варіюватися – тут я буду рада в першу чергу вислухати побажання Джамали, якщо їй сподобаються самі дизайни.

Jean Gritsfeldt

56fd17069a3c3

Жан Гріцфельдт: Мені б хотілося поєднати брючні елементи з якимось палантином з вишивкою, характерною для пісні «1944» на напівпрозорої основі. Можна обіграти цей образ і зробити трансформацію, наприклад, свого роду народження сонця після довгої ночі, як надії, яка тебе зігріває, а Джамала виступає як символ в даному контексті.

Frolov

56fcf28d99ad6

Іван Фролов: При розробці образу для Джамали я перш за все відштовхувався від дизайну сцени, яка буде на «Євробаченні» в цьому році. Цей образ – монументальний, строгий, стриманий. Його головний акцент – штани з незвичайного мережива, знакового для бренду Frolov матеріалу.

Ksenia Schnaider56fd118c21543

Ксенія Шнайдер: Мені дуже імпонує стиль Джамали, вона втілює свою жіночність – завжди виглядає чарівно, але стримано, сексуально, але ніколи не вульгарно. Для її виступу на «Євробаченні» для нас головне, це зберегти її характер в образі. І якщо Джамала наполягає на тому, щоб виступати в брюках, ми її в цьому готові підтримати! Тим більше, що у нас в колекції є феноменальна модель. Ми пропонуємо Джамалі білі штани з піксельним принтом, в поєднанні з класичною сорочкою.

56fe42365b89c

Маріанна Сенчина: Пісня Джамали і особистість співачки в цілому надихнули мене на створення біло-червоного образу. У ньому я намагалася передати весь біль татарського народу, біль втрати і туги за рідним домом, для чого вибрала саме червоний колір, і одночасно чистоту і щирість, з якою Джамала виконує цю пісню.

Yana Chervinska

56ff5f0b0af6f

Яна Червінська: На мій погляд, костюм Джамали повинен бути незвичайним, все-таки на цьому конкурсі дуже важлива візуальна складова і артисти в яскравих сценічних костюмах часто перемагали тут саме завдяки їм. Для європейського глядача творчість Джамали незвична і незнайома, тому образ повинен бути по-справжньому незабутнім.

Читайте також: Виходить перший документальний фільм про Сергія Міхалка і Брутто загрузка...

Читайте також

Коментарі