Мій чоловік був людиною протиріч, — дружина ватажка ІДІЛ

Мій чоловік був людиною протиріч, — дружина ватажка ІДІЛ

Мій чоловік був людиною протиріч – гарний сім’янин, але з ним неможливо було про щось поговорити. Так відповіла на питання: «Як це воно — бути дружиною найрозшукуванішого терориста в світі?», колишня супутниця життя ватажка «Ісламської Держави» (ІДІЛ) Абу Бакр аль-Багдаді.

Сайя аль-Дулаїмі розповіла в інтерв’ю, що їхній шлюб виявився «поверховим» та нещасливим.

Я його не кохала. Він був загадковою людиною. З ним не можна було щось обговорити або мати нормальну розмову. Він лише ставив питання та наказував мені щось принести. Він роздавав накази і нічого більше, – зізнається жінка для британського видання Daily Mail.

Але водночас вона зазначає, що аль-Багдаді був «нормальним сім’янином» і любив дітей. «Як йому вдалося стати еміром найнебезпечнішої терористичної організації в світі – загадка», – додає вона.

Сайя аль-Дулаїмі довідалася, чим насправді займається аль-Багдаді лише після того, як вона, вагітна його донькою, від нього втекла в Ліван. Пізніше її та ще дванадцятьох ісламістів обміняли на ліванських військовополонених. Тоді жінка сказала, що планує переїхати до Туреччини. Але тепер вона прагне потрапити на Захід.

Крім того, аль-Дулаїмі просить не дорікати їй злочинами колишнього чоловіка. «Я могла жити, як принцеса. Мені гроші не потрібні. Я хочу жити вільною», – каже вона.загрузка...

Читайте також

Коментарі