Бурштинокопачів "кришують" у Мінекології, — Волинець

Голова Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) Михайло Волинець звинуватив заступника міністра екології та природних ресурсів України Світлану Коломієць у незаконному сприянні рівненській фірмі «СКТБ-Газотрон» в отриманні спеціального дозволу на дослідно-промислове видобування з надр Рівненської області бурштину.

Про те, що Світлана Коломієць, яка займає в українському уряді посаду заступника міністра екології та природних ресурсів України, є провладним «дахом» для маловідомих фірм для незаконного видобутку бурштину у Рівненській області Михайло Волинець написав на своїй сторінці у Facebook.

Не дивлячись на свій нетривалий досвід роботи в системі державної служби (9 місяців) до призначення на високу посаду в системі центрального органу виконавчої влади, який розпоряджається національними ресурсами українського народу, заступник міністра – керівник апарату вдало опанувала схеми непрозорого розподілу природних ресурсів та корисних копалин на користь комерційних структур, фальсифікації документів з метою виведення в тінь бюджетних коштів та міжнародної фінансової допомоги в особливо великих розмірах й не дивлячись на те, що у прямому ефірі для аудиторії національного рівня нею було озвучено про начебто непричетність до корупційних схем, але документи та офіційні матеріали Кабінету міністрів України, Національного агентства України з питань державної служби, Національної поліції України та інших правоохоронних органів, напряму свідчать про її безпосередню участь в організації корупційних діянь, - йдеться у повідомленні.

Зокрема, актом Нацдержслужби, яким здійснювалась перевірка щодо використання коштів, отриманих Мінприроди за схемою екологічних (зелених) інвестицій у якості компенсації від продажу частини установленої кількості видів парникових газів у рамках виконання зобов’язань сторін Кіотського протоколу до рамкової конвенції ООН про зміну клімату, повністю доведено та документально підтверджено факти зловживань з боку посадових осіб Мінприроди – С.І. Курикіна, С.Л. Коломієць, керівника відповідального структурного підрозділу. Але якщо за результатами зазначеної перевірки в.о. міністра С. І. Курикіна та керівника відповідального структурного підрозділу звільнено, то за підтримки високих покровителів з числа високопосадовців в Уряді, Адміністрації Президента України, Верховній Раді України, Коломієць С.Л. вдалося уникнути відповідальності та ще з більшим ентузіазмом вдатися до поглиблення корупційних проявів у системній діяльності Мінприроди та підпорядкованих структур, - розповідає він.

Волинець повідомив, що за виявленими фактами ним подані відповідні заяви до Національної поліції України, а також до Національного антикорупційного бюро. — Завдяки фаховим та професійним діям уповноваженого з питань антикорупційної діяльності Конфедерації вільних профспілок України, заступника керівника СБУ – генерал-майора Ягуна В.М., представників міжнародних антикорупційних платформ, офіцерського корпусу з числа співробітників правоохоронних органів, в рамках відповідних проваджень здійснюється документування протиправної діяльності високопосадовців Мінприроди, а задокументовані матеріали лягають в доказову основу досудових кримінальних розслідувань за кримінальними правопорушеннями, скоєними з боку гр. Коломієць, її покровителів та поплічників, - написав він.

Читайте також: З копачами бурштину боротиметься спецштаб поліції

Рекомендуємо прочитати

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....

Це може бути цікавим

У Франції при сходженні на Монблан загинув український альпініст

У Франції при сходженні на найвищу гору Альп загинув український альпініст....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Відому мережу звинуватили в невиконанні умов гарантії

Мережа магазинів побутової техніки “Фокстрот” відмовилась надавати клієнтові телевізор на час, поки його власний, придбаний близько одного року тому, ремонтують....