Сакварелідзе: Допит вийшов пізнавальним

Екс-заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе назвав пізнавальним свій майже дев’ятигодинний п'ятничний допит в ГПУ.

Про це він заявив після допиту в Генпрокуратурі, куди він був викликаний як свідок у справі про "зникнення" 2 мільйонів доларів США, повідомляє Укрінформ.

- Допит вийшов пізнавальним. Слідчих, зокрема, дуже цікавило, як працюють різні міжнародні організації. Довелося перелічувати організації, які сьогодні працюють в Україні. Запитували також, з ким ви співпрацювали, від кого надходили кошти на рахунок Генпрокуратури. Вимагають від мене якийсь кошторис. Скажу так: схеми, кошториси, потоки - для нас речі незрозумілі. Єдине, чим ми пишаємося, - це наша репутація. Що стосується схем - звертайтеся до прокуратури, а по реформах - це до нас. В принципі, сам допит тривав три години. Потім він, на моє прохання, був записаний на відео і потім "переведений" на папір, - розповів Сакварелідзе.

Він також не виключає, що цей допит не буде останнім.

Читайте також: Разрыв дипотношений с Россией: популизм или ответ агрессору?

Рекомендуємо прочитати

Анджелина Джоли снялась в рекламе духов Guerlain

Мини-фильм сняли для рекламы аромата "Mon Guerlain"....

Це може бути цікавим

Проблема для Путина: Кремль и региональные правительства не ладят

Если приглядеться, видно, что Кремль столкнулся с серьезными внутриполитическими проблемами, выходящими очень далеко за пределы досягаемости американской политики....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Москва снова видит в Америке врага

За это, пожалуй, могли открыться шансы на «сделку» и на ослабление западных ценностей и институтов....