Вперше в Україні: сенсаційні бестселери наукового журналіста Асі Казанцевої

Харківське видавництво «Віват» уклало ексклюзивний договір з науковим журналістом Асею Казанцевою про видання двох її книг. Це гучні видання-бестселери: «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» і «В інтернеті хтось неправий! Наукові дослідження суперечних питань». Книги вперше будуть видані українською мовою і вже готуються до друку.

Дебютна книга популяризаторки науки А.Казанцевої «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» в 2014 році принесла авторці заслужену премію в галузі науково-популярної літератури «Просвітитель». Це захоплююча і цікава книга допомагає пояснити багато в поведінці людей. Автор доступно і цікаво розповідає про біологічні пастки, які заважають нам відмовитися від поганих звичок, розшифровує справжню «хімію кохання», пояснює біологічні передумови стресу та депресій.

У другій книзі «В інтернеті хтось неправий!» авторка викриває стереотипи і міфи, вчить аналізувати інформацію. Ася Казанцева за допомогою своїх книг хоче навчити читачів розпізнавати хибні факти і спекуляції в інформаційних потоках, які обрушуються на нас щодня, оскільки «під тиском громадськості ми готові повірити в неправдоподібні речі ... особливо, якщо на нас впливає наша референтна група».

Книги Асі Казанцевої будуть зрозумілі будь-якому читачеві, незалежно від рівня його підготовки, освіти і віку. Вони допоможуть направити вектор інтересу читачів до сучасної науково-популярної літератури, вийти з он-лайну в реальне життя і викрити хибне «усезнайство» інтернету.

«Якщо ви колись нудьгували на уроках або лекціях і задавалися питанням: «ну чому не можна розповісти все це, тільки цікаво?» — вам потрібні нові книги Асі Казанцевої! Найскладніше в роботі популяризаторки науки — витримати баланс між легкою формою викладу і науковою строгістю, інакше це перестане бути текстом про науку. На мою думку, в обох книгах Асі Казанцевої цей баланс витримано ідеально!» — прокоментувала генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова.

Довідка:

Ася народилася в 1986 р.. Закінчила біолого-ґрунтовий факультет СПбДУ у 2008 р.. Займалася науковою діяльністю в Аріельскому Університеті в Ізраїлі. Свою письменницьку діяльність Ася почала на ЖЖ, де незабаром стала однією з найбільш затребуваних авторок. Сьогодні вона постійно проводить захоплюючі лекції для широкої аудиторії як популяризатор науки. Її ерудованість, наукова компетентність і талант описувати складні речі простою мовою оцінили і вчені, і читачі.

Книга «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» вийшла в 2013 році. На початку 2016 р.була надрукована друга її книга «В інтернеті хтось неправий. Як мозок змушує нас робити дурниці».

Рекомендуємо прочитати

Боевики на Донбассе применили новый вид запрещенного оружия

Террористы обстреляли украинских военных в зоне АТО из нового оружия....

Це може бути цікавим

Авиакомпания Delta идентифицирует пассажиров по отпечаткам пальцев

Американский национальный авиаперевозчик, компания Delta вводит биометрическую идентификацию пассажиров....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

По Киеву ездит "отремонтированная" скотчем маршрутка

Киевлян возмутил салон одной из столичных маршруток, в которой отверстие люка было обмотано скотчем....