Нардепка: У ВР створили об’єднання «Україна – Євроатлантичний вибір!»

Нардепка: У ВР створили об’єднання «Україна – Євроатлантичний вибір!»

У Верховній Раді створили нове міжфракційне об’єднання депутатів «Україна – Євроатлантичний вибір!».

Про це у facebook повідомила нардепrf Ірина Фріз.

Сьогодні спільно з колегами ми ініціювали створення міжфракційного депутатського об’єднання «Україні – Євроатлантичний простір!» до якого вже увійшли депутати демократичних фракцій, — написала вона.

За словами Фріз, мета об’єднання — «формування політичної підтримки законодавчого забезпечення реформування сектору безпеки і оборони України, сприяння наближення Збройних Сил України до стандартів НАТО, поглиблення співробітництва з Північноатлантичним альянсом задля досягнення критеріїв, що необхідні для набуття членства у цій організації«.

Шлях для вступу до євроатлантичного альянсу має здолати вся держава, тож роботи попереду в нас багато. Переконана, що створення міжфракційного депутатського об’єднання дозволить більш оперативно та якісно просувати законопроекти, що необхідні для ефективного реформування законодавства та координації дій з західними партнерами. Колеги довірили мені, разом з Тарасом Пастухом, організувати роботу об’єднання. Вже завтра плануємо провести першу робочу нараду, – переконана нардеп.

Вона також висловила переконання, що нове об’єднання має стати «позапартійним мозковим центром, який сконцентрує навколо себе фазових експертів у сфері євроатлантичної інтеграції«.

Читайте також: Іноземне видання знайшло жінок Путіна, які часто отримують квартиризагрузка...

Читайте також