Затверджено ліцензійні умови створення об’єктів архітектури

Затверджено ліцензійні умови створення об’єктів архітектури

information touch

Уряд затвердив Ліцензійні умови створення об’єктів архітектури. Також узгоджений вичерпний Перелік видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності, які підлягають ліцензуванню.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів IV і V категорій складності» схвалений Урядом під час засідання 30 березня.

Його метою є врегулювання питань, пов’язаних з ліцензуванням господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності, а також врегулювання суспільних відносини у сфері ліцензування господарської діяльності з будівництва таких об’єктів.

Проект постанови розроблений Мінрегіоном спільно з Держархбудінспекцією на виконання положень Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Нагадаємо, в листопаді 2015 року Уряд вже вносив зміни у порядок ліцензування будівництва об’єктів IV і V категорій складності шляхом впровадження електронної системи подачі документів для отримання ліцензії.загрузка...

Читайте також