В Україні запрацював сайт з інформацією про всіх терористів Донбасу

В Україні запрацював сайт з інформацією про всіх терористів Донбасу

Сьогодні в Україні запрацював сайт «Стоп тероризму», на якому буде опублікована інформація про всіх учасників незаконних військових формувань «ДНР».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін.

З завтрашнього дня (30 березня — ред. ) починає свою роботу сайт «Стоп тероризму». Тут буде опублікована інформація про кожного учасника НЗФ «ДНР», починаючи від так званих представників «органів самоврядування», «міністрів», «правоохоронців» і закінчуючи «працівниками судів». Всіх тих, хто своїми діями сприяє діяльності цього незаконного збройного формування, — написав Аброськін.

10330405_1558280117797990_9025116663007618711_n

За його словами, головним завданням ресурсу є донести громадськості інформацію про кожного «активного члена «ДНР», тих осіб, хто своїми діями сприяє окупації частини Донецької області.

Інформація з цього сайту, у тому числі надана небайдужими відвідувачами, буде використовуватися нами для документування злочинних дій членів банди «ДНР», — додав начальник обласної поліції.

При цьому він зазначив, що сайт не є офіційним ресурсом управління поліції в Донецькій області, а підтримується групою волонтерів, і оновлення будуть проводитися щодня.загрузка...

Читайте також

Коментарі