В Одесі визначатимуть «кращих» корупціонерів

В Одесі визначатимуть «кращих» корупціонерів

«Офіс регіонального розвитку» , ГО «Антикорупційна офіс» , ГО «Інститут політичної інформації» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» планують нагородити «кращих» корупціонерів Одеської області. Для цього організаціями ініційована корупційна антипремія «вкрадений ДЮК» .

Будь-який з громадян або організацій може номінувати політика, чиновника або організацію, які, на його думку, задіяні в корупційних схемах або вчинили корупційні дії, повідомляє 048.

При цьому, необхідно надати докази корупції (посилання на публікацію в ЗМІ або документи) заповнивши форму. Аналіз отриманих матеріалів, а також відбір номінантів будуть здійснювати провідні експерти в сфері протидії корупції.

Ми вибираємо кращих красунь, співаків, вболіваємо за футбольні клуби, але вважаємо за краще забути про тих, хто з кожним днем ​​не покладаючи рук працює, в спробах винайти ідеальну корупційну схему! Їх сотні і десятки тисяч, чиновників, які ніколи не збиралися виживати на мізерну зарплату. Вони прийшли, щоб красти і стати кращими у своїй справі. Вони наполегливо, день за днем ​​відточують свою майстерність, щоб нарешті отримати можливість гордо називатися Кращим корупціонером країни! —  кажуть організатори.

Товариство зобов’язане відкинути застарілі стереотипи і дати можливість злодіям отримати визнання. Активісти громадських організацій Одеси вирішили першими піти назустріч цій величезній осередку українського суспільства і заснувати щорічну премію «Вкрадений Дюк».

До 20 квітня у кожного одесита буде можливість назвати кращу на його думку корупційну схему і її автора, просто заповнивши гугл-форму, а після, шляхом відкритого голосування серед них будуть визначені кращі з кращих!

Читайте також: «За» и «против» : Как вернуть в Украину Донбассзагрузка...

Читайте також

Коментарі